Gerbiamieji gyventojai,

stengiamės sudaryti Jums patogias sąlygas kreiptis į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, pateikti prašymus ir skundus bei gauti konsultaciją Jums aktualiu klausimu. Norime padėti išspręsti Jūsų klausimą bei suteikti Jums konsultaciją.  

Kreipimosi būdai

Atkreipiame dėmesį, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus  skiltyje Dažniausiai užduodami klausimai DUK.

Savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą (šablonas1 lapas, šablonas 2 lapai) galima pateikti šiais būdais:

Atvykus į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, Jus aptarnaus  Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbuotojai.

Priėmimo metu galima pateikti prašymą ar skundą bei pasikonsultuoti Jums aktualiais klausimais.

Aptarnavimo laikas

Į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją galima kreiptis visą darbo dienos laiką, taip pat ir pietų pertraukos metu:

  • Pirmadienį–ketvirtadienį 7.30–17.00 val.
  • Penktadienį 7.30–15.45 val.

Prieššventinių dienų išvakarėse ministerijos darbo laikas trumpinamas viena valanda.

Asmenis, pageidaujančius būti priimamtais Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje prieš arba po ministerijos darbo dienos laiko, prašome iš anksto užsiregistruoti elektroninio pašto adresu [email protected]  arba telefonu +370 5 2 664201.

Pasibaigus Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 11). 

Asmenys Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje aptarnaujami valstybine ir rusų kalbomis. 

Socialinė istorija. Kaip apsilankyti ministerijoje čia.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro vykdomas gyventojų priėmimas

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras gyventojus priima Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką. 

Užsiregistruoti į Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro priėmimą Lietuvos Respublikos Vyriausybėje galima šiais būdais:

Apie artimiausią Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro priėmimo datą ir laiką Jus informuos Lietuvos Respublikos Vyriausybės atsakingas darbuotojas tvirtindamas registraciją.

Konsultacijos apie Lietuvos Respublikos Vyriausybėje priėmimo organizavimo tvarką teikiamos telefonu +370 677 89934.

Teisės aktai:

Atnaujinimo data: 2024-02-14