Gerbiamieji gyventojai,

stengiamės sudaryti Jums patogias sąlygas kreiptis į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, pateikti prašymus ir skundus bei gauti konsultaciją Jums aktualiu klausimu. 

Kreipimosi būdai

Atkreipiame dėmesį, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus  skiltyje Dažniausiai užduodami klausimai DUK.

Į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją galima kreiptis šiais būdais: 

Prašymo/skundo/kreipimosi formą galite rasti (šablonas1 lapas, šablonas 2 lapai).

Atvykus į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, Jus aptarnaus  Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbuotojai.

Aptarnavimo laikas

Į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją galima kreiptis visą darbo dienos laiką, taip pat ir pietų pertraukos metu:

  • Pirmadienį–ketvirtadienį 7.30–17.00 val.
  • Penktadienį 7.30–15.45 val.

Prieššventinių dienų išvakarėse ministerijos darbo laikas trumpinamas viena valanda.

Asmenis, pageidaujančius būti priimtais Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje prieš arba po ministerijos darbo dienos laiko, prašome iš anksto užsiregistruoti elektroninio pašto adresu [email protected]  arba telefonu +370 5 2 664201.

Pasibaigus Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 11). 

Asmenys Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje aptarnaujami valstybine ir rusų kalbomis. 

Socialinė istorija. Kaip apsilankyti ministerijoje čia.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro vykdomas gyventojų priėmimas Lietuvos Respublikos Vyriausybėje 

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro gyventojus priima tik Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką (LRV priėmimas). Daugiau informacijos apie asmenų aptarnavimą Lietuvos Respublikos Vyriausybėje čia.

Konsultacijos apie Lietuvos Respublikos Vyriausybėje priėmimo organizavimo tvarką teikiamos telefonu +370 677 89934.

Teisės aktai:

Atnaujinimo data: 2024-06-14