Darbą pradeda nauja Pabėgėlių priėmimo centro vadovė

Data

2021 06 10

Įvertinimas
3
Nauja vadovė_03.JPG
Darbą pradeda nauja Pabėgėlių priėmimo centro vadovė

Nuo šiandien Pabėgėlių priėmimo centrui vadovaus nauja vadovė – ja tapo Beatričė Bernotienė. Pabėgėlių priėmimo centras  teikia socialines paslaugas, apgyvendinimą ir valstybės paramą užsieniečiams ir jų šeimoms, kuriems suteiktas prieglobstis Lietuvoje, nelydimiems nepilnamečiams užsieniečiams, asmenims, perkeltiems iš karinių konfliktų zonų, prieglobsčio prašytojams ir kt. 

„Labai svarbu, kad naujas vadovas stiprintų integracijos paslaugas visiems Pabėgėlių priėmimo centro paslaugų gavėjams, užtikrinti tinkamą krizinių situacijų valdymą bei ieškotų sprendimų iškilusiems sunkumams įveikti. Ne mažiau svarbus ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas, partnerystė tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu lygiu“, – sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Justina Jakštienė.  

Beatričė Bernotienė iki pradedant dirbti Pabėgėlių priėmimo centro vadove aštuonerius metus dirbo Pabėgėlių priėmimo centro direktoriaus pavaduotoja ir rūpinosi socialinių grupių integracija, taip pat Visuomenės pažangos institute dirbo verslo konsultante. 

B. Bernotienė yra įgijusi Vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį Kauno technologijos universitete.