BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aktualūs leidiniai migruojantiems

Galite atsisiųsti šiuos leidinius PDF formatu:

 

Šiame leidinyje  išsami informacija apie Lietuvos darbo rinkos, socialinės paramos, jaunimo užimtumo, švietimo ir mokslo ir kitas sistemas, kvalifikacijų pripažinimo, pilietybės klausimai bei naudingos nuorodos (2018 m.). 

 

Leidinių archyvas.

Informacija Europos Sąjungoje migruojantiems asmenims apie išmokų šeimai mokėjimo ypatumus, kai šeimos nariai dirba ir (ar) gyvena skirtingose Europos Sąjungos valstybėse, taip pat informacija apie šiuo metu Lietuvoje galiojančias išmokų šeimai gavimo sąlygas, pateikiami dažniausių gyvenimiškų situacijų pavyzdžiai (2016).
   Glausta informacija apie socialinio draudimo išmokų migravimą, darbo paiešką Lietuvoje, teisę į sveikatos apsaugos paslaugas (2017 m.).
Glausta informacija apie tai, ką reikia žinoti, norint apsigyventi, įsidarbinti kitoje valstybėje, kaip saugiai keliauti (2017 m.).
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-23