BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl COVID-19 neveikiantys senyvo amžiaus žmonių ir žmonių su negalia dienos centrai

Ekstremaliosios situacijos laikotarpiu saugantis koronaviruso grėsmės gali būti uždaromi dienos centrai, kuriuos lanko senjorai ar žmonės su negalia. Jei toje įstaigoje asmeniui buvo teikiama dienos ar trumpalaikė socialinė globa ir kažkam iš artimųjų reikia prižiūrėti tokio dienos centro lankytoją, prižiūrinčiam asmeniui gali būti mokama ligos išmoka. 

 

Ligos išmoka už asmens su negalia ar pensinio amžiaus dienos centro lankytojo priežiūrą siekia 65,94 proc. nuo atlyginimo „ant popieriaus“.

Kai dienos ar trumpalaikės socialinės globos neteikia dienos centras, skirtas žmonėms su negalia, ligos išmoka mokama vienam iš negalią turinčio asmens tėvų ar globėjų.

Kai dienos ir trumpalaikės socialinės globos neteikia dienos centras, skirtas senjorams, ligos išmoka gali būti mokama senjoro sutuoktiniui, jo globėjui ar vienam iš vaikų.

Išmoka mokama tiek ilgai, kiek neveikia dienos centras.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-23