Papildoma informacija

Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia asmenis nuo 55 metų iki senatvės pensijos gyvenančius Vilniaus mieste, Elektrėnuose, Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r.,  realizuoti save, dalyvaujant nemokamoje programoje “Būk aktyvus – būk matomas”, skatinančioje vyresnio amžiaus žmonių veiklumą. Daugiau informacijos rasite čia. Projekto ambasadorius kunigas Algirdas Toliatas.

Psichologinės paramos ir konsultavimo centras pradeda vykdyti Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Socialinės įtraukties programa vyresnio darbingo amžiaus asmenims Kauno mieste ir rajone“. Kviečiame vyresnio amžiaus Kauno miesto ir rajono (nuo 55 metų iki pensijinio amžiaus) dalyvauti projekto veiklose: savanoriška veikla ir mokymai, psichologo konsultacijos, anglų kalbos mokymai, socialinių gebėjimų ugdymo mokymai. Daugiau informacijos rasite čia.

VšĮ „Tėviškės namai“ Savanorių centras kviečia Alytaus regiono vyresnio amžiaus gyventojus dalyvauti vyresnio amžiaus darbingų asmenų įtraukimo į Alytaus apskrities savivaldybėse veikiančių organizacijų veiklą projekte. Daugiau informacijos rasite čia.

Maltos ordino pagalbos tarnyba – viena didžiausių savanoriškų socialinės pagalbos organizacijų Lietuvoje, veikianti 40–yje Lietuvos miestų, turinti platų pagalbos projektų tinklą ir ilgametę darbo su savanoriais patirtį. Savanoriavimas pas mus – tai pagalba savo artimui. Tai vertingas, ne veltui praleistas laikas, neįkainojamas žmogiškas patyrimas. Daugiau informacijos rasite čia.

Projektas „Rezervuota vyresniems“. Kviečiame dalyvauti projekte, jei ieškote darbo arba norite įsitraukti į savanorišką veiklą, gyvenate Vilniaus mieste arba rajone, jums  55 metai ar daugiau. Daugiau informacijos rasite čia.

Nusprendei tapti savanoriu, tačiau dar svarstai ir turi klausimų? Nedvejok! Ateik į Šv. Juozapo globos namus ir mes Tau padėsime atrasti Tavo savanoriškos veiklos sritį! Daugiau informacijos rasite čia.

Jaunimo linija - nuo 1991-ųjų veikianti emocinės paramos tarnyba, teikianti emocinę paramą 24 valandas per parą telefonu, laiškais ir internetiniais pokalbiais. Emocinės paramos savanoriai teikia emocinę paramą telefonu, internetu ir laiškais. Nuoširdus pokalbis ar laiškas gali tapti lūžio tašku ir paskatinti sunkioje situacijoje rinktis gyvenimą. Tam nereikia specialaus išsilavinimo ar darbo patirties. Svarbiausia – nuoširdus noras padėti, mokėjimas įsijausti ir išklausyti. Plėtros savanoriai organizuoja įvairius renginius ir veiklas, padeda dizaino, programavimo ar kitais darbais. Tai kūrybiška ir atvira veikla, leidžianti įgyvendinti tavo idėjas ir iniciatyvas. Jei nori tapti savanoriu ar sužinoti plačiau apie Jaunimo liniją bei emocinės paramos ir plėtros savanorystę, pirmiausia užsiregistruok į informacinį susitikimą Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Užsiregistruoti galima čiahttps://www.jaunimolinija.lt/lt/tapk-savanoriu/registracija/ . 

Pagalbos moterims linija - tai savanoriška emocinės paramos telefonu tarnyba, teikianti emocinę paramą asmenims, patiriantiems smurtą, išgyvenantiems krizes ar kitas sudėtingas gyvenimo situcijas. Emocinė parama teikiama visą parą, paskambinus nemokamu telefonu 8 800 66366 ar parašius laišką elektroniniu adresu pagalba@moteriai.lt. Emocinę paramą Pagalbos moterims linijoje teikia mokymus baigę savanoriai, todėl mes nuolat ieškome žmonių, kurie norėtų ir galėtų prisijungti prie mūsų veiklos. Daugiau informacijos rasite čia.

„Sidabrinė linija“ kviečia dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi garbaus amžiaus žmonių bendravimo poreikiui, ieško savirealizacijos galimybių, nori pasidalinti savo žiniomis, sukaupta patirtimi. Savanoriška veikla teikia tą neįkainojamą jausmą, kad esi reikalingas. Tai reiškia, kad savanoriaujant tenkinami vieni svarbiausių kiekvieno žmogaus poreikių – pagarbos, pripažinimo, įvertinimo. Savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Jums tereikia turėti telefoną ir nuoširdų norą kartu kurti draugišką senatvei Lietuvą. Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-09-23