BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondas

Solidarumo ir migracijos srautų valdymo bendrąją programą 2007–2013 m. laikotarpiu sudarė keturi fondai:
1) Išorės sienų fondas (ISF);
2) Europos grąžinimo fondas (GF);
3) Europos pabėgėlių fondas (EPF);
4) Europos fondas trečiųjų šalių piliečių integracijai (EIF).

2014–2020 m. laikotarpiu minėti keturi fondai apjungiami į du fondus: Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondą (toliau – PMIF, kurį sudarys dabartinio laikotarpio EPF, EIF ir GF) ir Vidaus saugumo fondą (VSF), apimantį išorės sienų valdymą bei vizų politiką.

PMIF tikslas – prisidėti prie Europos Sąjungos veiksmingo migracijos srautų valdymo, kuris yra laisvės, saugumo ir teisingumo erdvės dalis, laikantis bendros prieglobsčio, papildomos apsaugos, laikinos apsaugos politikos ir bendros migracijos politikos.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu 2014–2020 metų laikotarpiu yra paskirta atsakinga institucija už PMIF administravimą Lietuvoje, Vidaus reikalų ministerija – VSF.

Aktualios nuorodos:

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-31