BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lankstus darbas

Šiuo metu galiojantis Darbo kodeksas suteikia galimybę pasirinkti pagal poreikį įvairias darbo sutarčių rūšis. Dvyliktame skyriuje „Darbo sutartis“  reglamentuojamas darbo sutarties turinys ir jos sudarymas, darbo sutarčių rūšis, darbo sutarčių vykdymas bei pasibaigimas. Nurodyta, kad be įprastų terminuotų ir neterminuotų bei sezoninių darbo sutarčių gali būti taip pat ir trumpalaikės, dėl antraeilių pareigų ir nuotolinio darbo sutarčių. Nuotolinio darbo sutartyje gali būti nustatyta, kad sutartyje sulygtą darbo funkciją arba dalį sulygtų darbo funkcijų darbuotojas atliks kitose negu darbovietė darbuotojui priimtinose vietose.

 

Sezoninė darbo sutartis sudaroma sezoniniams darbams atlikti. Sezoniniais vadinami darbai, kurie dėl gamtinių ir klimato sąlygų dirbami ne visus metus, o tam tikrais periodais (sezonais), ne ilgesniais kaip aštuoni mėnesiai (vienas po kito einančių dvylikos mėnesių laikotarpiu), ir yra įtraukti į sezoninių darbų sąrašą

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-14