BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Asmenų aptarnavimo tvarka

Karo pabėgėlių iš Ukrainos priėmimo Lietuvoje klausimais konsultuojama žemiau nurodytais telefonais arba el. p. adresu: [email protected]
Atsižvelgiant į tai, kad pandemijos grėsmės išlieka aktualios, rekomenduojame savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą (šablonas) atsiųsti elektroniniu paštu [email protected], paštu adresu A. Vivulskio g. 13, 03610 Vilnius, užduoti paklausimą https://socmin.lrv.lt/lt/duk arba pasikonsultuoti žemiau nurodytais telefonais.
Informuojame, kad ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus (
Dažniausiai užduodami klausimai DUK)
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Administravimo departamento Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikas:

Pirmadienį–ketvirtadienį 7.30–17.00 val.
Penktadienį 7.30–15.45 val.

Prieššventinių dienų išvakarėse ministerijos darbo laikas trumpinamas viena valanda.

Prašymai ar skundai priimami  valstybine, rusų ir anglų kalbomis, o  asmenys ministerijoje aptarnaujami  valstybine ir rusų kalbomis. Pasibaigus Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 13). Asmenys, pageidaujantys būti priimami ministerijoje prieš arba po ministerijos darbo dienos laiko, turi iš anksto užsiregistruoti ministerijos interneto svetainėje nurodytu elektroninio pašto adresu arba žemiau nurodytais telefono numeriais. 
Asmenų prašymai turi būti išnagrinėti per 20 darbo  dienų nuo jų gavimo institucijoje; jei dėl klausimo pobūdžio tam reikia daugiau laiko, interesantas informuojamas Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių nustatyta tvarka.

 Pareigos

 Vardas, pavardė

  El. paštas

Telefonas 

 Konsultuoja

PatarėjasPatarėjasvPatarėjas

Stanislovas ValickasStanislovas Valickas

  [email protected]

8 5 266 4201,  8 676 02865

Socialinio draudimo, pensijų, būsto, socialinės paramos ir neįgaliųjų socialinės integracijos klausimais

Vyresnioji patarėja 

Rosita Bužinskienė

 

[email protected]

8 658 59724

Darbo kodekso, darbo apmokėjimo, darbo ir tarnybos santykių klausimais

Vyriausioji specialistė

Irma Kvedaravičė

 

[email protected]

8 658 60810

Savarankiškai dirbančio asmens išmokos, darbo rinkos, vaiko teisių apsaugos klausimais, išmokų vaikams klausimais

Vyriausioji specialistė

Jovita Kunigiškytė

 

[email protected]

 

 

Vyriausioji specialistė

Svitlana Saltis

 

[email protected]

 

Rusų ir ukrainiečių kalbomis karo pabėgėlių iš Ukrainos Lietuvoje klausimais 

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras gyventojus priima Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką. Užsiregistruoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių priėmimą gyventojai gali  telefonu +370 677 89 934 arba pateikdami prašymus raštu, elektroniniu paštu [email protected] ar atvykę į Vyriausybės priimamąjį, bet ir užpildydami elektroninę registracijos formą adresu http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/priemimas-pas-vyriausybes-narius
Pastaba. Vyriausybės nario priėmime galėsite dalyvauti tik gavę Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės grupės darbuotojų patvirtinimą, kad esate užregistruotas.

Teisės aktai:
•    Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas;
•    
Asmenų prašymų ir skundų nagrinėjimo viešojo administravimo subjektuose taisyklės;
•    
Asmenų aptarnavimo, jų prašymų ir skundų nagrinėjimo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje taisyklės
•    
Piliečių chartija
•    
Duomenų subjektų teisių įgyvendinimo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje tvarkos aprašas;
•    
Informacija apie asmens duomenų tvarkymą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-12