BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Asmenų aptarnavimo tvarka

Karo pabėgėlių iš Ukrainos priėmimo Lietuvoje klausimais konsultuojama žemiau nurodytais telefonais arba el. p. adresu: Ukraina@socmin.lt

Lankantis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyresniems nei 6 metų lankytojams rekomenduojama dėvėti kaukes. Neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei, rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Atsižvelgiant į tai, kad pandemijos grėsmės išlieka aktualios, rekomenduojame savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą  atsiųsti elektroniniu paštu post@socmin.lt, paštu adresu A. Vivulskio g. 13, 03610 Vilnius, užduoti paklausimą arba pasikonsultuoti žemiau nurodytais telefonais.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Administravimo departamento Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikas:
Pirmadienįketvirtadienį 7.3017.00 val.
Penktadienį 7.3015.45 val.
Prašymai ar skundai priimami  valstybine, rusų ir anglų kalbomis, o  asmenys ministerijoje aptarnaujami  valstybine ir rusų kalbomis. Pasibaigus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Administravimo departamento Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 13). Asmenys, pageidaujantys būti priimami ministerijoje prieš arba po ministerijos darbo dienos laiko turi iš anksto užsiregistruoti ministerijos interneto svetainėje nurodytu elektroninio pašto adresu arba žemiau nurodytais telefono numeriais. 

 Pareigos

 Vardas, pavardė

El. paštas

Telefonas 

 Konsultuoja

PatarėjasPatarėjasvPatarėjas

Stanislovas ValickasStanislovas Valickas

stanislovas.valickas@socmin.lt 8 5 266 4201,  mob. tel.  8 676 02865

Socialinio draudimo, pensijų, būsto, socialinės paramos ir neįgaliųjų socialinės integracijos klausimais

Vyresnioji patarėja  Rosita Bužinskienė rosita.buzinskiene@socmin.lt

8 658 59724

Darbo kodekso, darbo apmokėjimo, darbo ir tarnybos santykių klausimais

Vyriausioji specialistė

 

Elena Terezienė

elena.tereziene@socmin.lt

8 706 68182, mob. 8 685 37602

Pensijų, būsto, socialinės paramos, išmokų vaikams klausimais

Vyriausioji specialistė

Irma Kvedaravičė

irma.kvedaravice@socmin.lt 8 658 60810

Savarankiškai dirbančio asmens išmokos, darbo rinkos, vaiko teisių apsaugos klausimais, išmokų vaikams klausimais

Vyriausioji specialistė Inna Saveko inna.saveko@socmin.lt   Rusų ir ukrainiečių kalbomis karo pabėgėlių iš Ukrainos Lietuvoje klausimais 

 

Informuojame, kad ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus (Dažniausiai užduodami klausimai).

Savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą (atsisiųsti formą) Jūs galite atsiųsti elektroniniu paštu post@socmin.lt, atsiųsti paštu adresu A. Vivulskio g. 13, 03610 Vilnius, arba atnešti asmeniškai į ministeriją.
Nagrinėjami tik tokie piliečių klausimai, prašymai ar skundai, kurie yra pareiškėjo pasirašyti, nurodytas jo vardas, pavardė ir tikslus adresas. Klausimai, prašymai arba skundai ir oficialūs sprendimai apie jų išnagrinėjimą yra registruojami nustatyta tvarka.

Apie priimtą sprendimą pareiškėjui pranešama registruotu arba paprastu laišku, arba atitinkamas dokumentas pareiškėjui įteikiamas asmeniškai.

Asmenų prašymai turi būti išnagrinėti per 20 darbo  dienų nuo jų gavimo institucijoje; jei dėl klausimo pobūdžio tam reikia daugiau laiko, interesantas informuojamas Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių nustatyta tvarka.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras gyventojus priima Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Užsiregistruoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių priėmimą gyventojai gali  telefonu (8 5) 266 3711 arba pateikdami prašymus raštu, elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt ar atvykę į Vyriausybės priimamąjį, bet ir užpildydami elektroninę registracijos formą adresu http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/priemimas-pas-vyriausybes-narius (Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapyje www.lrv.lt „E. pilietis“ skiltyje „Registracija pas Vyriausybės narius“). 

Pastaba. Vyriausybės nario priėmime galėsite dalyvauti tik gavę Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės grupės darbuotojų patvirtinimą, kad esate užregistruotas.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-10