Asmenų aptarnavimo tvarka

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją bus įleidžiami tik lankytojai, turintys galiojantį Galimybių pasą. Lankytojai bus paprašyti galiojantį Galimybių pasą pateikti apsaugos darbuotojui patikrinti. Atsižvelgiant į tai, kad pandemijos grėsmės išlieka aktualios, rekomenduojame savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą  atsiųsti elektroniniu paštu post@socmin.lt, paštu adresu A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius, arba pasikonsultuoti žemiau nurodytais telefonais.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Administravimo departamento Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikas:
Pirmadienįketvirtadienį 8.0017.00 val.
Penktadienį 8.0015.45 val.
Pietų pertrauka 12.0012.45 val.

Pasibaigus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Administravimo departamento Asmenų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 11). Prašymai įteikiami budėtojui (spausti skambutį lauko sienoje).

 Pareigos

 Vardas, pavardė

Telefonas 

 Konsultuoja

PatarėjasPatarėjasvPatarėjas

Stanislovas ValickasStanislovas Valickas

8 5 2664238

8 706 64238

socialinio draudimo, pensijų, būsto, socialinės paramos ir neįgaliųjų socialinės integracijos klausimais

Vyriausioji specialistė

 

Elena Terezienė

8 5 2668182

8 706 68182

pensijų, būsto, socialinės paramos, išmokų vaikams klausimais

Vyriausioji specialistė

Irma Kvedaravičė

8 5 2668180

8 706 8180

savarankiškai dirbančio asmens išmokos, darbo rinkos, vaiko teisių apsaugos klausimais, išmokų vaikams klausimais

Vyresnioji patarėja 

Rosita Bužinskienė

8 5 2664254

8 706 64254

Darbo kodekso, darbo apmokėjimo, darbo ir tarnybos santykių klausimais

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą nevartojant lietuviškų raidžių, o jas pakeičiant lotyniškomis: vardas.pavarde@socmin.lt.

Informuojame, kad ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus (Dažniausiai užduodami klausimai).

Savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą (atsisiųsti formą) Jūs galite atsiųsti elektroniniu paštu post@socmin.lt, atsiųsti paštu adresu A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius, arba atnešti asmeniškai į ministeriją.
Nagrinėjami tik tokie piliečių klausimai, prašymai ar skundai, kurie yra pareiškėjo pasirašyti, nurodytas jo vardas, pavardė ir tikslus adresas. Klausimai, prašymai arba skundai ir oficialūs sprendimai apie jų išnagrinėjimą yra registruojami nustatyta tvarka.

Apie priimtą sprendimą pareiškėjui pranešama registruotu arba paprastu laišku, arba atitinkamas dokumentas pareiškėjui įteikiamas asmeniškai.

Asmenų prašymai turi būti išnagrinėti per 20 darbo  dienų nuo jų gavimo institucijoje; jei dėl klausimo pobūdžio tam reikia daugiau laiko, interesantas informuojamas Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių nustatyta tvarka.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras gyventojus priima Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Užsiregistruoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių priėmimą gyventojai gali  telefonu (8 5) 266 3711 arba pateikdami prašymus raštu, elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt ar atvykę į Vyriausybės priimamąjį, bet ir užpildydami elektroninę registracijos formą adresu http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/priemimas-pas-vyriausybes-narius (Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapyje www.lrv.lt „E. pilietis“ skiltyje „Registracija pas Vyriausybės narius“). 

Pastaba. Vyriausybės nario priėmime galėsite dalyvauti tik gavę Vyriausybės kanceliarijos Atviros Vyriausybės grupės darbuotojų patvirtinimą, kad esate užregistruotas.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-10