Asmenų aptarnavimo tvarka

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje asmenis aptarnauja Ministerijos priimamojo specialistai (A. Vivulskio g. 11, Vilnius, I aukštas).

Nuo birželio 1 d. asmenis prioriteto tvarka aptarnaujame nuotoliniu būdu. Į ministeriją atvykę asmenys, prieš patekdami į ministerijos patalpas, turi prie įėjimų dezinfekuoti rankas ir viso lankymosi ministerijoje metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas apsaugos priemones).

Ministerijos priimamojo darbo laikas:
Pirmadienįketvirtadienį 8.0017.00 val.
Penktadienį 8.0015.45 val.
Pietų pertrauka 12.0012.45 val.

Pasibaigus Ministerijos priimamojo darbo laikui, asmenų prašymai priimami kasdien papildomai 1 valandą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A. Vivulskio g. 11). Prašymai įteikiami budėtojui (spausti skambutį lauko sienoje).

 Pareigos

 Vardas, pavardė

Telefonas 

 Konsultuoja

Vyriausioji specialistė

Irma Jašmontienė

8 706 68 180

 

darbo rinkos klausimais

 

Vyriausioji specialistė

Elena Terezienė

(8 5) 266 8182,

8 706 68 182

pensijų ir socialinės paramos klausimais

Patarėjas Stanislovas Valickas

(8 5) 266 4238,

8 706 64 238

socialinio draudimo ir pensijų klausimais,

socialinės paramos ir neįgaliųjų  integracijos klausimais

Vyresnioji patarėja  Rosita Bužinskienė 8 706 64254 Darbo kodekso, darbo apmokėjimo, darbo ir tarnybos santykių klausimais

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą nevartojant lietuviškų raidžių, o jas pakeičiant lotyniškomis: vardas.pavarde@socmin.lt.

 

Informuojame, kad ministerijos internetinėje svetainėje yra atsakyta į aktualiausius bendro pobūdžio paklausimus (Dažniausiai užduodami klausimai).

Savo asmeninį klausimą, prašymą ar skundą Jūs galite atsiųsti elektroniniu paštu post@socmin.lt, atsiųsti paštu adresu A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius, arba atnešti asmeniškai į ministeriją.
Nagrinėjami tik tokie piliečių klausimai, prašymai ar skundai, kurie yra pareiškėjo pasirašyti, nurodytas jo vardas, pavardė ir tikslus adresas. Klausimai, prašymai arba skundai ir oficialūs sprendimai apie jų išnagrinėjimą yra registruojami nustatyta tvarka.

Apie priimtą sprendimą pareiškėjui pranešama registruotu arba paprastu laišku, arba atitinkamas dokumentas pareiškėjui įteikiamas asmeniškai.

Asmenų prašymai turi būti išnagrinėti per 20 darbo  dienų nuo jų gavimo institucijoje; jei dėl klausimo pobūdžio tam reikia daugiau laiko, interesantas informuojamas Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių nustatyta tvarka.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-19