BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vaikų dienos centrų veiklos projektų atrankos 2020–2021 m. konkursas

Galioja iki

2019-10-15

 

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdama skatinti vaikų dienos centrų veiklą ir plėtrą, skelbia Vaikų dienos centrų veiklos projektų atrankos 2020–2021 m. konkursą. Konkurso tikslas – atrinkti projektus, kurie padės skatinti vaikų dienos centrų veiklą ir plėtrą.

Galimi pareiškėjai – viešieji juridiniai asmenys ar jų padaliniai (išskyrus ikimokyklinio ugdymo įstaigas, bendrojo ugdymo mokyklas, neįgaliųjų organizacijas ir organizacijas, teikiančias paslaugas tik neįgaliesiems, psichikos sveikatos centrus), teikiantys dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas, išskyrus socialinių paslaugų įstaigas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina Ministerija. Pareiškėjas privalo turėti ne mažiau kaip 10 procentų savo lėšų ar lėšų, gautų iš kitų teisėtų finansavimo šaltinių, nuo visos iš Ministerijos prašomos valstybės biudžeto lėšų sumos.

Paraiškų priėmimas

  • Paraiškų teikimo terminas – nuo 2019 m. rugsėjo 9 d. iki 2019 m. spalio 14 d. (imtinai).
  • Projektų įgyvendinimo trukmė – nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. gruodžio 31 d. Pratęsus finansavimą 2021 m. I ketvirčiui – nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d., pratęsus finansavimą 2021 m. II–IV ketvirčiams – nuo 2021 balandžio 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d.
  • Paraiška su jos priedais pateikiama vienu elektroniniu laišku, kurio apimtis ne didesnė nei 15 MB, el. paštu [email protected]. Jei paraiška su priedais, siunčiami vienu laišku, yra didesni nei 15 MB, tokia paraiška turi būti pateikta naudojant specialias didelės apimtiems byloms siųsti pritaikytas programas ir (ar) mainavietes internete.
  • Mažiausia vienam projektui galima skirti suma – 5 000 (penki tūkstančiai) eurų.
  • Didžiausia vienam projektui galima skirti suma – 16 000 (šešiolika tūkstančių) eurų.
  • Konkursui numatyta skirti 5 312 000 (penki milijonai trys šimtai dvylika tūkstančių) eurų.

Finansavimo prioritetai teikiami:

  • Projektams, į kurių vykdymą įtraukiami savanoriai;
  • Projektams, kuriuos įgyvendinant vaikų dienos centrus nuolat lanko asmenys, turintys negalią;
  • Projektams, kurie vykdomi ar planuojami vykdyti savivaldybėse, kuriose vaikų dienos centrų poreikis patenkinamas mažiau nei 30 procentų: Kėdainių r., Kupiškio r., Panevėžio r., Varėnos r., Vilkaviškio r.

Čia galite atsisiųsti su konkursu susijusius dokumentus:

Informavimas ir konsultavimas su konkursu susijusiais klausimais

Pareiškėjai, rengdami projektus, darbo dienomis turi teisę gauti informaciją ir konsultacijas su konkursu susijusiais klausimais, kurias pagal kompetenciją teikia Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Filipavičiūtė (tel. 8 706 68 265, el. p. [email protected]), jai nesant Aušrinė Garbačiauskienė (tel. 8 706 68 143, el. p. [email protected]) iki paskutinės paraiškų pateikimo dienos imtinai.