BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nevyriausybinių organizacijų projektų, skirtų lygių galimybių ir nediskriminavimo skatinimo priemonėms įgyvendinti 2022 metais, atrankos konkursas

Galioja iki

2022-03-19

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – Ministerija), įgyvendindama Nediskriminavimo skatinimo 2021–2023 metų veiksmų plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. gruodžio 10 d. įsakymu Nr. A1-1256 „Dėl Nediskriminavimo skatinimo 2021–2023 metų veiksmų plano patvirtinimo“, 2.8 papunktyje nurodytą priemonę, atsižvelgdama į Projektų administravimo taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. gruodžio 10 d. įsakymu Nr. A1-1259 „Dėl Projektų administravimo taisyklių patvirtinimo“, skelbia Nevyriausybinių organizacijų projektų, skirtų lygių galimybių ir nediskriminavimo skatinimo priemonėms įgyvendinti 2022 metais, atrankos konkursą (toliau – Konkursas).

Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti NVO projektus, skirtus švietėjiškoms, mokomosioms, komunikacinėms ir (ar) advokacinėms priemonėms įgyvendinti lygių galimybių ir nediskriminavimo skatinimo srityje.

Konkursui numatyta skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 50 000 (penkiasdešimt tūstančių) eurų. Didžiausia vienam projektui galima skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 25 000 (dvidešimt penki tūkstančiai) eurų, mažiausia vienam projektui galima skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 10 000 (dešimt tūkstančių) eurų.

Konkurso būdu finansuotinos projektų veiklos:

  1. gebėjimų stiprinimo ir kompetencijų tobulinimo veiklos, pavyzdžiui, mokymų, informacinių kampanijų, konferencijų ir kito formato renginių, skirtų tikslinių grupių asmenų kompetencijoms lygių galimybių srityje didinti, organizavimas;
  2. švietėjiškos veiklos, kurios vykdomos siekiant supažindinti tikslinę grupę su lygių galimybių tematika ir kurias vykdant panaudojamos mokslinės ir praktinės žinios bei gebėjimai, taikomųjų mokslinių tyrimų rezultatai;
  3. informacinės veiklos, pavyzdžiui, straipsnių ir (ar) įvairaus pobūdžio publikacijų rengimas ir publikavimas, TV klipų kūrimas ir publikavimas, TV ir (ar) radijo laidų, tinklalaidžių, reklaminių skydelių kūrimas, publikavimas ir kt., siekiant supažindinti visuomenę su diskriminacijos priežastimis bei pasekmėmis ir skatinant nediskriminavimą;
  4. advokacinės veiklos, pavyzdžiui, pasiūlymų kompetentingai (-oms) savivaldybės įstaigai (-oms) ir (ar) institucijai (-oms) parengimas ir pateikimas.

Projektai teikiami informacinėje sistemoje (https://sopas.sppd.lt:8099/login) lietuvių kalba užpildant paraišką, detalią projekto įgyvendinimo sąmatą, pridedant Nuostatų 29 punkte nurodytus dokumentus. Paraiška, užpildyta ir (ar) pateikta ne per informacinę sistemą, nevertinama ir projektui finansavimas neskiriamas.

Paraiškų teikimo pradžia – 2022 m. vasario 17 d.

Paraiškų teikimo pabaiga – 2022 m. kovo 18 d. (imtinai).

Pareiškėjai, rengdami projektus, turi teisę gauti informaciją ir konsultacijas su konkursu susijusiais klausimais, kreipdamiesi el. paštu [email protected] arba telefonu +370 613 23 317.

Nuoroda į Konkurso nuostatus bei pareiškėjo deklaraciją (Nuostatų priedas).

Viešoji konsultacija pareiškėjams vyks 2022 m. vasario 28 d. 10.00–11.00 val. nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ platformoje. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis čia iki 2022 m. vasario 25 d. 15 val.

Paraiškos teikimo instrukciją galite rasti čia.
Paraiškos teikimo instrukcijos video gidas: https://www.youtube.com/watch?v=ZtOLg5WZsyY&feature=youtu.be