BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Susitikime su socialinės globos įstaigomis – paslaugų vaikams ir neįgaliesiems klausimai

Data

2016 12 01

Įvertinimas
0
12009_1.1.jpg

Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykusiame susitikime su socialinės globos įstaigų vadovais aptarti socialinės globos paslaugų teikimo vaikams ir neįgaliesiems, institucinės globos pertvarkos klausimai.

 

Įstaigų vadovai pasidžiaugė, kad per 2016 m. pavyko pagerinti socialinių paslaugų kokybę, padėti neįgaliesiems integruotis į bendruomenę.

 

Dauguma socialinės globos įstaigų, veikiančių prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, teikia ilgalaikės socialinės globos paslaugas žmonėms, turintiems negalią. Šiuo metu šiose įstaigose gyvena ir paslaugas gauna apie 7 tūkst. žmonių.

 

Taip pat kalbėta apie valstybinių vaikų globos namų pertvarkos iššūkius ir planus. Šešiuose valstybiniuose vaikų globos namuose gyvena 275 vaikai.

 

Ryšių su visuomene skyrius, tel. 8 706 68191.