2021-08-18

Rytoj bus pagerbti Šeimos kortelės turėtojams nuolaidas teikiantys partneriai

Jau dvejus metus gausios ar negalią turinčius vaikus auginančios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėkoja Šeimos kortelės partneriams – įmonėms, kurios, turintiems Šeimos kortelę, geranoriškai teikia nuolaidas prekėms ar paslaugoms. 

„Rytoj įvyks pirmoji Šeimos kortelės partnerių šventė – norime padėkoti Šeimos kortelės partneriams už bendrystę stiprinant Lietuvos šeimas. Partnerių draugystė ir geranoriškumas yra svarbi parama šeimoms: specialios lengvatos, paslaugos, privilegijos ar nuolaidos prekėms bei renginiams dažnai gausiai šeimai yra didelė paspirtis. Šventėje laukia ne tik apdovanojimų ceremonija partneriams, bet ir kartu su partnerių atstovų šeimomis pramogauti „Adventica“ parke kviečiame Šeimos korteles turinčias šeimas“, – sako Šeimos kortelės programos ir renginio koordinatorė Rasa Žemaitė.

Pasak R. Žemaitės, nors Šeimos kortelės partnerių apdovanojimų konkursas šiemet organizuojamas pirmą kartą, partneriai jį sutiko labai geranoriškai. Organizatoriai džiaugiasi, kad pagalba gausioms šeimoms neliko antrame plane net ir tada, kai įprastą gyvenimą sukaustė pandemija. Tą įrodo ir nuolat augantis Šeimos kortelės partnerių skaičius, kuris šiuo metu siekia beveik 250.

Šeimos kortelės partnerius šiemet įvertino komisija, kurią sudaro Nacionalinės šeimos tarybos, Daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes“, Všį „Versli mama“, asociacijos „Investors‘ Forum“ ir Trišalės tarybos atstovai, taip pat Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie SADM atstovai. 

Nacionaliniu mastu ar tik konkrečiame regione veikiančios įmonės bus apdovanojamos 4 kategorijose:

•    LEDLAUŽIS 2021 – iniciatyva, pritraukusi kitus tos srities paslaugų dalyvius. Šiam apdovanojimui nominuoti: UAB „Maxima LT“, UAB „Viada“ bei UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“.
•    MAŽI IR GALINGI 2021 – iniciatyva, kurią įgyvendina smulki ar vidutinė įmonė ar individuali veikla. Šiam apdovanojimui nominuoti: MB „Mama, aš sergu“, UAB „Gulbelė“ bei VšĮ Judesio studijai „Strakaliukas“.
•    METŲ PRAMOGOS 2021 – iniciatyva, kurią įgyvendina laisvalaikio, pramogų ar edukacijų paslaugas teikiančios įmonės. Šiam apdovanojimui nominuoti: UAB „Adventica“, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai bei VšĮ ,,Baltijos cirkas”.
•    METŲ VIRTUALIEJI 2021 – tai virtualioje erdvėje teikiamos paslaugos ar prekės Šeimos kortelės turėtojams. Šiam apdovanojimui nominuoti: UAB „Pas Bobutę“, MB „Profiteka“ bei VŠĮ “Edulandas”.

Apdovanojimų šventę organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie SADM kartu su socialiniais partneriais.

Renginį bus galima stebėti gyvai naujienų portale DELFI rugpjūčio 19 dieną, ketvirtadienį, nuo 15 val.