BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

2023 09 22_SADM_Profesine reabilitacija.jpg
2023 09 22
Viešoji konsultacija – profesinei reabilitacijai tobulinti

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija rugsėjo 28 d. rengia nuotolinę apskritojo stalo diskusija, kurios metu bus aptariamas profesinės reabilitacijos tobulinimas Lietuvoje.

2023 09 20_SADM_Sildymo kompensacijos 02.jpg
2023 09 21
Naujas šildymo sezonas: ką svarbu žinoti?

Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinamas gyventojų nuosavybės teise turimas turtas. Kelerius metus turtas nebuvo vertinamas siekiant sušvelninti socialines koronaviruso pandemijos pasekmes. 

sodros-vadovas-1.jpg
2023 09 12
„Sodros“ vadovo atranką laimėjo ilgametis tarptautinės bendrovės vadovas Kęstutis Čereška

Po kelis mėnesius trukusių atrankų Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodra“) direktoriumi išsirinktas Kęstutis Čereška. Jis ilgametę vadovavimo tarptautinėje organizacijoje turintis profesionalas. 

kompensacijos.jpg
2023 09 12
Taiklesnė šildymo kompensacijų skyrimo tvarka, apsauganti pažeidžiamiausius namų ūkius

Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinamas gyventojų nuosavybės teise turimas turtas. 

NVO-taryba.jpg
2023 09 11
Darbą pradeda nauja NVO fondo taryba

Į pirmąjį posėdį susirinko naujos sudėties Nevyriausybinių organizacijų fondo taryba, kuri yra pagrindinis fondo valdymo organas. 

smurtas-aplikoje2.jpg
2023 09 11
Į pirmą posėdį susirinko Smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje taryba

Šiandien Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje į pirmą posėdį susirinko Smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje taryba. Jai pirmininkaus socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, pavaduotoja išrinkta Jūratė Šeduikienė, Moterų informacijos ...

bendradarbiavimas.jpg
2023 09 11
Ministrė M. Navickienė: palaikome Moldovą, einančią Europos integracijos keliu

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė priėmė Moldovos Respublikos darbo ir socialinės apsaugos ministerijos delegaciją. Turėdama demokratinės valstybės ir reformų įgyvendinimo patirties, Lietuva aktyviai perduoda Moldovai sukauptą patirtį eurointegracijos ir kitose srityse, kartu vykdo vystomojo bendradarbiavimo projektus: ...

2409_f960509fcfa70a9b93d52d628a858715.jpg
2023 09 07
Daugiausia darbo ginčų – statybų ir transporto sektoriuose: ką svarbu žinoti darbuotojams?

Per pirmąjį šių metų pusmetį Darbo ginčų komisijos gavo daugiau kaip 3600 prašymų išnagrinėti darbo ginčus tarp darbuotojo ir darbdavio.

1.jpg
2023 09 06
M. Navickienė Ekonomikos forume Lenkijoje: pastarųjų kelerių metų iššūkiai visus mus išmokė ieškoti greitesnių ir taiklesnių sprendimų pažeidžiamiausiems

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė rugsėjo 5-7 d. Karpačze, Lenkijoje, dalyvauja 32-ajame Ekonomikos forume „Naujos senojo žemyno vertybės – Europa ant pokyčių slenksčio“. 

Demografija.jpg
2023 09 05
M. Navickienė: ES turi ieškoti bendro atsako į valstybių narių demografinius iššūkius

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė Europos Parlamento asamblėjoje, skirtoje socialinėms ir demografinėms problemoms aptarti, pabrėžė, kad ES politika šioje srityje turi labiau atitikti realią situaciją ir prognozes.

europos-parlamentas.jpg
2023 09 04
Ministrė M. Navickienė Europos Parlamente dalinsis įžvalgomis apie ES socialines ir demografines problemas

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė dalyvaus Europos Parlamente rengiamoje asamblėjoje, skirtoje socialinėms ir demografinėms ES problemoms aptarti.

smurtas.jpg
2023 08 31
Seksualinio smurto prieš vaikus prevencijai – QR kodas, privaloma stebėsena ir griežtesnė darbdavių atsakomybė

Ir dabar galioja įstatymo nuostatos draudžiančios asmenims dirbti su vaikais, teikti paslaugas, savanoriauti, jei buvo teisti už seksualinius nusikaltimus. Tokie asmenys yra įtraukiami į Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registrą (ĮKNR) ir, pagal šiuo metu galiojantį teisinį reguliavimą, ...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 56 Pirmyn