Kviečiama diskutuoti, kaip geriausiai spręsti Lietuvos demografijos problemas

Data

2018 06 19

Įvertinimas
0
forumas_FB.png

Birželio 21 d. Vyriausybės organizuojamame renginyje bus tęsiamos diskusijos su visuomene, kaip geriausiai spręsti Lietuvos demografijos problemas. Prie plano kūrimo naujais pasiūlymais arba jau esančių idėjų papildymais kviečiami prisidėti visi piliečiai, nevyriausybinės organizacijos, mokslo bei verslo atstovai. 

Preliminarų Demografijos, migracijos ir integracijos 2018-2030 metų strategijos įgyvendinimo planą parengė valstybės institucijos ir nevyriausybinės organizacijos. Savo idėjas piliečiai galėjo išreikšti 2018 m. balandžio 5 d. – gegužės 24 d. viešojoje konsultacijoje užpildydami anketą E.pilietis portale.

Siekiant sužinoti piliečių nuomonę demografijos klausimais, gegužės mėn. vyko fokus grupės, kurių metu visuomenės atstovai buvo kviečiami pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis emigracijos, vyresnio amžiaus asmenų integracijos bei šeimos sąlygų Lietuvoje gerinimo temomis.

Birželio 21 d. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Vilniuje vyksiantis forumo renginys skirtas su visuomene aptarti esamą situaciją bei dar kartą pakviesti sudalyvauti diskusijose, po kurių bus atnaujinamas Vyriausybės parengtas priemonių planas Demografijos, migracijos ir integracijos strategijai įgyvendinti. 

Susipažinti su Seimo priimta demografijos strategija, rengiamo plano priemonėmis, forumo renginio programa bei užsiregistruoti jame galima: http://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/demografijos-forumas.