BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Materialinio nepritekliaus mažinimo programa

Materialinio nepritekliaus mažinimo (toliau – MNM) programos pagrindinis tikslas – prisidėti prie materialinio nepritekliaus mažinimo itin mažas pajamas turintiems asmenims, leidžiant jiems sutaupyti bent dalį lėšų maisto produktams ir (ar) būtinojo vartojimo prekėms įsigyti, kuriuos jie galėtų panaudoti kitiems būtiniesiems savo poreikiams tenkinti, kaip pavyzdžiui, apmokėti sąskaitas, įsigyti vaistų ir kita. 

MNM programos tikslinė grupė yra asmenys, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį, išimties atvejais – 2,5 VRP dydžio per mėnesį asmeniui. MNM paramos gavėjus turi teisę nustatyti tik projekto partneriai – savivaldybių administracijos – vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo nuostatomis. Atsižvelgiant į tai, MNM programos lėšos yra tiesiogiai nukreipiamos materialinio nepritekliaus mažinimo problemai spręsti ir tokiu būdu užtikrinamas viešasis interesas – prisidėti prie pagalbos teikimo finansinių sunkumų patiriantiems asmenims, kurie gyvena arti ir (ar) žemiau skurdo ribos.  
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20