BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbuotojų saugos ir sveikatos komisija

Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos komisija

Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos komisija įsteigta vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 6 straipsniu. Komisijos paskirtis – derinti valstybės, darbdavių ir darbuotojų interesus darbuotojų saugos ir sveikatos srityje trišaliu socialinių partnerių (šalių) bendradarbiavimo principu.

Komisijos funkcijos, teisės, sudarymo ir darbo organizavimo tvarka nustatyta Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintuose Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos komisijos nuostatuose.

Komisijos sudėtis

Komisija sudaroma iš vienodo šalių (valstybės institucijų ir įstaigų, darbdavių ir darbuotojų organizacijų) atstovų skaičiaus (po 5 atstovus iš kiekvienos šalies).

Valstybės institucijų ir įstaigų šalis sudaroma iš Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos ir Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų, kuriuos jų vadovų siūlymu į Komisiją skiria socialinės apsaugos ir darbo ministras.

Darbdavių organizacijas ir darbuotojų organizacijas (profesines sąjungas), kurios deleguoja savo atstovus į Komisiją, nustato Trišalė taryba. Darbdavių organizacijos ir darbuotojų organizacijos (profesinės sąjungos) atstovus į Komisiją deleguoja savo valdymo organų sprendimais.

Su aktualia Komisijos sudėtimi galite susipažinti čia.

Komisijos sekretorė: Rasa Šidagytė, Darbo aplinkos skyriaus vyresnioji patarėja, tel. 8 656 79 662, el. p. [email protected]

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-09