BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrai

Vladas Stašinskas
(1874-1944)
1918-11-11 - 1918-12-26
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras laikinai ėjęs maitinimo ir darbų ministro pareigas
Juozas Paknys
(1883-1948)
1918-12-26 - 1919-03-12
Ministrų kabineto maitinimo ir viešųjų darbų ministerijos laikinasis valdytojas
Aleksandras Stulginskis
(1885-1969)
1919-03-12 - 1919-04-12
Ministrų kabineto pirmininko pavaduotojas, vidaus reikalų bei maitinimo ir viešųjų darbų ministras
Eliziejus Draugelis
(1888-1981)
1919-04-12 - 1919-10-07
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Juozas Paknys
1919-10-07 - 1920-06-19
Ministrų kabineto darbo ir socialinės apsaugos ministras
Rapolas Skipitis
(1887-1976)
1920-06-19 - 1922-01-08
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Kazimieras Olekas
(1880-1971)
1922-01-08 - 1923-02-23
1923-02-23 - 1923-06-19
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Karolis Žalkauskas
(1892-1961)
1923-06-19 - 1924-06-10
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Antanas Tumėnas
(1880-1946)
1924-06-10 - 1925-01-23
Ministrų kabineto pirmininkas, teisingumo ministras bei vidaus reikalų ministerijos valdytojas
Antanas Endziulaitis
(1888-1981)
1925-01-27 - 1925-09-19
1925-09-19 - 1926-05-31
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Vladas Požėla
(1879-1960)
1926-05-15 - 1926-12-17
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Ignas Musteikis
(1890-1960)
1926-12-17 - 1929-09-19
1929-09-19 - 1929-11-30
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Petras Aravičius
(1887-1942)
1929-11-30 - 1931-06-01
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Steponas Rusteika
(1887-1941)
1931-06-01 - 1934-06-08
1934-06-08 - 1935-09-06
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Julius Čaplikas
(1888-1941)
1935-09-06 - 1938-03-24
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Silvestras Leonas
(1894-1956)
1938-03-24 - 1939-03-28
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Kazys Musteikis
(1894-1977)
1939-03-28 - 1939-09-21
Ministrų kabineto krašto apsaugos ministras
Kazys Skučas
(1894-1941)
1939-09-21 - 1940-06-17
Ministrų kabineto vidaus reikalų ministras
Juozas Stimburys
(1889-1975)
1945-08-01 - 1960-02-01
LTSR socialinio aprūpinimo liaudies komisaras, nuo 1948-02-01 - LTSR socialinio aprūpinimo ministras
Tatjana Jančaitytė
(1911-1999)
1960-02-01 - 1973-12-14
LTSR socialinio aprūpinimo ministrė
Janina Pacevičienė
(1928-2005)
1973-12-14 - 1988-06-01
LTSR socialinio aprūpinimo ministrė
Vaclovas Morkūnas
(1933-06-02)
1988-06-01 - 1990-03-24
LTSR darbo ir socialinio aprūpinimo ministras
Algis Dobravolskas
(1951-10-21)
1990-03-24 - 1992-07-30
LR socialinės apsaugos ministras
Teodoras Medaiskis
(1951-01-02)
1992-07-30 - 1993-10-21
LR socialinės apsaugos ministras
Laurynas-Mindaugas Stankevičius
(1935-2017)
1993-10-21 - 1994-07-12
LR socialinės apsaugos ministras
Mindaugas Mikaila
(1957-03-16)
1994-07-12 - 1996-12-04
LR socialinės apsaugos ir darbo ministras
Irena Degutienė
 (1949-06-01)
1996-12-04 - 2000-11-09
LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė
Vilija Blinkevičiūtė
(1960-03-03)
2000-10-30 – 2008-12-09
LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė

 

Linas Kukuraitis

Rimantas Jonas Dagys
(1957 07 16)
2008 12 09 - 2009 07 22
LR socialinės apsaugos ir darbo ministras

Donatas Jankauskas
(1958 08 22)
2009 07 22 - 2012 12 13
LR socialinės apsaugos ir darbo ministras

Algimanta Pabedinskienė
(1965 03 25)
2012 12 13 - 2016 12 13
LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė

Linas Kukuraitis
(1978 05 22)
2016 12 13 - 2020 12 13
LR socialinės apsaugos ir darbo ministras

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-04