Visos naujienos

sniegas_1.jpg
2018 02 23
Per didžiuosius šalčius – daugiau atidumo vienišiems kaimynams

Didelių šalčių metu artimieji, kaimynai, bendruomenės nariai, seniūnai turėtų būti atidesni vienišiems pagyvenusiems, ligotiems žmonėms, ypač gyvenantiems atokiai, kurie gali neįvertinti speigo stiprumo.

Konferencija_A.jpg
2018 02 23
Paslaugos šeimai ir lankstūs darbo santykiai – demografinei padėčiai gerinti

„Viena iš svarbių demografinės padėties gerinimo prielaidų – nuosekliai plėtojamos paslaugos šeimai“, - Seime vykstančioje konferencijoje „Rūpestis dėl ateities visuomenės: demografija ir šeimos politika Baltijos ir Vidurio Europos šalyse“ sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto...

1.jpg
2018 02 22
Ministras Linas Kukuraitis: „Džiugu, kad darbuotojų ir darbdavių siūlymai daug kur sutampa“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuoti susitikimai su profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų atstovais parodė, kad abi socialinio dialogo pusės iš esmės turi panašius siūlymus socialiniam dialogui stiprinti, darbuotojų derybinėms galioms didinti.

seima.jpg
2018 02 22
Dėl „vaiko pinigų“ gauta per 200 tūkst. prašymų

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vasario mėnesio duomenimis, dėl išmokos vaikui savivaldybės jau gavo 212,5 tūkst. prašymų dėl 300 tūkst. vaikų (t.y. trijų ketvirčių visų teisę į išmoką naujai įgijusių vaikų). Iš jų jau patenkinti (išnagrinėti ir priimtas sprendimas skirti išmoką) 138,8 tūkst. prašymų dėl 190 tūkst. vaikų.  

Trisale_2018 02 13.jpg
2018 02 13
Darbo kodekso stebėsena: geresnis darbuotojų atstovavimas ir darbo ginčų sprendimas

Šiandien Vyriausybę, darbdavius ir profesines sąjungas vienijančiai Trišalei tarybai pristatyti Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) atliktos pirmojo pusmečio naujojo Darbo kodekso įgyvendinimo stebėsenos rezultatai.

ranka_kompiuteriopele.jpg
2018 02 13
Centralizuotos globėjų ir globojamų vaikų apskaitos modulis jau įdiegtas

Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje jau įdiegtas naujas modulis – Centralizuota globėjų ir globojamų vaikų apskaita. Savivaldybės joje galės suvesti ir naudotis svarbia informacija apie globojamus vaikus, budinčius globėjus, šeimas, kurios pasirengusios globoti vaikus, Globos centrus ir pan.

sheima_free.jpg
2018 02 12
Savivaldybėms vaiko pinigams išmokėti laiku šiemet skirta 4,5 mln. Eur administravimo lėšų

Iki šios dienos elektroniniu būdu ir tiesiai per savivaldybes pateikta 191 tūkst. prašymų dėl išmokos vaikui („vaiko pinigų“), iš jų jau priimta per 113 tūkst. sprendimų dėl 158,7 tūkst. vaikų.

vaiku dienos centras.jpg
2018 02 12
Šią savaitę pradedamos pasirašinėti sutartys su vaikų dienos centrais dėl finansavimo

Vaikų dienos centrų finansavimas šiemet, lyginant su pernai metais padidintas 10 procentų, tam Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė 3,96 mln. Eur, tuo tarpu pernai skirta 3,6 mln. eurų. 

DI_spaudos_konf.png
2018 02 09
Globos namų pertvarkos patirtys ir iššūkiai

Seime vykstančioje konferencijoje „Deinstitucionalizavimo patirtys ir iššūkiai“ kalbėta apie perėjimą nuo institucinės globos prie paslaugų bendruomenėje vaikams su negalia, žmogaus teises, vaiko teises, sveikatos paslaugas įgyvendinant deinstitucionalizavimą, bandomąsias bendruomenines paslaugas ir kt.

30 (autorius Dainius Labutis (ELTA)).jpg
2018 02 09
Vaikų globa nėra darbo sutartimi reglamentuojami santykiai

Atsižvelgiant į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad neva pablogintos sąlygos asmenims, laikinai globojantiems vaikus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija akcentuoja, kad 2018 m. sausio 1 dieną, įsigaliojus Civilinio kodekso ir Socialinių paslaugų įstatymo nuostatoms, atsirado nauja vaiko globos (rūpybos) forma – vaiko globa (rūpyba) Globos centre, kuomet...

Gerumo zvaigzde 02 07.jpg
2018 02 07
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas – Danguolei Netikšienei

Šiandien Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio būsto skyriaus vedėjai Danguolei Netikšienei už ilgametį nepriekaištingą darbą socialinės apsaugos srityje bei indėlį paramos būstui sferoje įteiktas aukščiausias Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas – „Gerumo žvaigždė“.

IMG_7057.JPG
2018 02 07
Dėl VTAS centralizacijos – susitikimas Lietuvos savivaldybių asociacijoje

Socialinės apsaugos ir darboc minsterijos atstovai šiandien Lietuvos savivaldybių asociacijoje dalyvavo išplėstiniame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) Socialinių reikalų komiteto posėdyje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 40 Pirmyn