Visos naujienos

RSS Spausdinti
2018-07-17-SADM-parama-jaunoms-seimoms_web_03.jpg
2018 07 17
Kaip sužinoti, kurioje teritorijoje jaunos šeimos galės įsigyti būstą ir gauti subsidiją

Nuo rugsėjo mėnesio pradžios jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą. Pateikiame informacija, kaip sužinoti, kurioje vietovėje tiksliai galima įsigyti ar pasistatydinti būstą.

cache_1000x563_size16x9_5937c3793fb7e_LTDL20070910doc03.jpg
2018 07 12
Ministrui L. Kukuraičiui pateiktos vidaus audito išvados dėl sutarčių su MB „Conversio“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Centralizuotas vidaus audito skyrius baigė viešųjų pirkimų vidaus auditą dėl ministerijos ir šešių pavaldžių įstaigų sutarčių su mažąja bendrija „Conversio“, kur direktoriaus pareigas eina teisininkas Julius Pagojus.

tremtinių%20namai%20pagrindine%20nuotrauka.jpg
2018 07 12
Kreiptasi į prokuratūrą ir FNTT dėl globos namų statomos valgyklos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą ir prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl „Tremtinių namų“ vykdomų valgyklos statybų. Atlikus patikrinimą paaiškėjo, kad šie specialieji globos namai ir rangovas nepateikė statybos darbų išlaidas patvirtinančių dokumentų už apytiksliai 200 tūkst. eurų.

anuitetai.jpg
2018 07 09
11 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie sukauptos pensijos išmokėjimą

Seimas pritarė pensijų kaupimo pertvarkai, kurios viena svarbiausių dalių yra sukauptų pinigų išmokėjimas pensijos amžiaus sulaukusiems gyventojams. Geriausia praktika reikalauja, kad išmoka būtų mokama periodiškai iki pat mirties: toks mokėjimo būdas užtikrina priedą prie „Sodros“ mokamos senatvės pensijos ir garantuoja savarankiškumą senatvėje. 

2018-06-28-SADM-pensiju-pertvarka-03b.jpg
2018 07 04
Prezidentė pasirašė pensijų sistemos pokyčių įstatymus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė įstatymų pataisas, atveriančias galimybę nuo kitų metų pradžios įgyvendinti Seimo patvirtintą pensijų kaupimo reformą. Valstybės vadovės teigimu, dėl priimtų pataisų atsiranda galimybė didinti „Sodros“ pensijas ne tik tiems žmonėms, kurių pensijos šiuo metu yra mažiausios, bet ir visiems dabartiniams pensininkams.

staciakampis.jpg
2018 07 04
Ieškome kolegos finansisto

Ieškome kolegos finansisto terminuotai darbo sutarčiai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Jeigu esate savo srities specialistas, manote, kad jums patiktų prižiūrėti visos ministerijos finansus ir turtą, padėti pasirengti darbų perdavimui Nacionaliniam bendrųjų funkcijų centrui bei norite dirbti draugiškoje komandoje, kviečiame prisijungti prie mūsų.

porodica.jpg
2018 07 02
Kaip veiks naujoji vaiko teisių apsaugos sistema: svarbiausi aspektai

Nuo liepos įsigaliojo naujoji vaiko teisių apsaugos sistema, kuria siekiama visai Lietuvai vienodos vaiko teisių apsaugos ir tinkamos pagalbos bet kuriai šeimai, susiduriančiai su sunkumais. Naujosios sistemos prireikė visuotinai sutarus, kad smurtas prieš vaikus, nepriežiūra itin neigiamai veikia vaikų vystymąsi ir raidą.

Untitled design.jpg
2018 06 29
Seimas pritarė mažiausių pensijų didinimui

Seimas penktadienį pritarė Vyriausybės siūlymui didinti mažiausias senatvės pensijas pensininkams, kurie yra įgiję minimalų ir ilgesnį stažą, ir šalpos pensijas, neįgijusiems minimalaus stažo. Mažesnes nei 95 proc. minimalaus vartojimo pajamų dydžio pensijas ar kelių pensijų sumą  (šiuo metu 232,75 eurų) gaunantys senatvės pensininkai po pertvarkos turėtų vidutiniškai gauti po 20...

2018-06-29-SADM-mokesciu-sujungimo-atlyginimas_web_01B.jpg
2018 06 29
Jungiami mokesčiai: kodėl tai neturės įtakos išmokų dydžiui eurais?

Sujungiant darbdavio ir darbuotojo mokesčius, gyventojų atlyginimas „ant popieriaus“ išaugs 1,289 karto, bet gaunama suma „į rankas“ dėl to nesikeis arba didės dėl neapmokestinamųjų pajamų dydžio plėtros. Dėl atlyginimų padidėjimo „ant popieriaus“ keisis ir procentinė įvairių išmokų dalis. Tačiau svarbu pabrėžti, kad išmokos „į rankas“ lieka tokios pat...

2018-06-28-SADM-pensiju-pertvarka-03b.jpg
2018 06 28
Seimas pritarė pensijų pertvarkai: kaip atrodys atlyginimas pradėjus kaupti

Seimas pritarė pensijų pertvarkai, pagal kurią bus naikinami „Sodros“ pervedimai į privačius pensijų fondus ir keičiama kaupimo formulė: nuo kitų metų savo senatvei kaupti norintys žmonės galės prisidėti 3 proc. nuo savo atlyginimo, o valstybė prie asmens kaupimo prisidės 1,5 proc. nuo užpraeitų metų vidutinio šalies darbo užmokesčio.

10 (Gedimino Savickio (ELTA) nuotrauka).jpg
2018 06 26
Vaiko teisių apsaugos pertvarka: pritarta Civilinio kodekso pataisoms

Seimas antradienį pritarė Civilinio kodekso pataisoms, kuriomis Civilinis kodeksas ir jį lydintys įstatymai suderinami su liepos 1 dieną įsigaliosiančio Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo nuostatomis ir principais.

prekyba zmonemis.jpg
2018 06 25
Stipresnis tarpžinybinis bendradarbiavimas – efektyvesnei kovai su prekyba žmonėmis

Apie pagalbą nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir būdus stiprinti bendradarbiavimą pirmadienį diskutuojama tarptautiniame seminare su Jungtinių Tautų moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto, tarptautinių organizacijų atstovais.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 13 Pirmyn