Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas – Danguolei Netikšienei

Data

2018 02 07

Įvertinimas
0
Gerumo zvaigzde 02 07.jpg

Šiandien Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio būsto skyriaus vedėjai Danguolei Netikšienei už ilgametį nepriekaištingą darbą socialinės apsaugos srityje bei indėlį paramos būstui sferoje įteiktas aukščiausias Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas – „Gerumo žvaigždė“.

Socialinio būsto skyriaus vedėjos dėka Klaipėdos miesto savivaldybė pirmoji Lietuvoje sėkmingai įgyvendino nuo 2015 m. sausio 1 d. įgaliojusio Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatas, aktyviai dalyvavo teikdama pastabas ir pasiūlymus paramos būstui sistemai tobulinti. Danguolė Netikšienė savo iniciatyva dalinasi gerąja patirtimi teikiant paramą būstui ir iškylančių situacijų sprendimų būdais su kitomis savivaldybėmis.

„Dėkoju už Jūsų profesionalumą, didelį atsakomybės jausmą, sklandaus savo vadovaujamo skyriaus darbo užtikrinimą, padedant klaipėdiečiams pasinaudoti paramos būstui galimybėmis, bei rodomą pavyzdį kitoms savivaldybėms“, – teikdamas apdovanojimą sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

„Ačiū už mano darbo įvertinimą. Aš priimu šį apdovanojimą su dideliu džiaugsmu dar ir dėl to, kad tai yra šiais – Lietuvai tokiais svarbiais – metais“, – sakė Danguolė Netikšienė.

Šiemet suėjo 20 metų, kai Danguolė Netikšienė dirba socialinėje srityje. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio būsto skyriui ji vadovauja 15-tus metus.